اولین جلسه “اتاق فکر” شرکت زغالسنگ البرز شرقی در سال ۱۴۰۰ برگزار شد
اولین جلسه “اتاق فکر” شرکت زغالسنگ البرز شرقی در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ البرز شرقی، ظهر سه شنبه ۵ مرداد ماه اولین جلسه هم اندیشی اتاق فکر در سال جاری با حضور مهندس شریف، مهندس براتی، معاونین، مدیران و کارشناسان شرکت در محل سالن جلسات واقع در ستاد مرکزی برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهندس شریف ضمن عرض خیرمقدم و خوشامدگویی به مهندس براتی ابراز داشت: امیدواریم  با حضور ایشان بیشتراز گذشته شاهد موفقیت ها و روند رو به رشد شرکت باشیم.

وی ، تخصص و اخلاق مداری را از ویژگیهای بارز مهندس براتی عنوان کرد و افزود: با همکاری و همدلی کلیه پرسنل و مدیریت جدید تلاشها درراستای بهبود شرایط شرکت تداوم خواهد داشت.

مهندس بابک براتی نیز درسخنانی کوتاه ضمن معرفی خود توضیحاتی را در خصوص  رزومه کاری در حوزه بهره برداری و تولید و همچنین خرید و تأمین تدارکات برای حاضرین در جلسه ارائه نمود.

وی، همچنین از اقدامات شایسته مهندس شریف دررفع مشکلات موجود طی این چندساله اخیر و تبدیل این شرکت زیان ده به یک شرکت سود ده قدردانی نمود و گفت: ارتقای تولید و تداوم روند رو به فزونی شرکت در زمره اقدامات آتی در مدیریت البرز شرقی خواهد بود.

لازم به ذکر است: در این نشست که با موضوع نت و نظام آراستگی برگزار شد روند اجرای این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همچنین مباحث تکمیلی به صورت پرسش و پاسخ بین حاضران جلسه ارائه گردید.