امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

بیمه تکمیلی درمان پرسنل شرکت تمدید شد

حبیب اله حجاری، از تمدید بیمه تکمیلی درمان پرسنل شرکت معادن زغالسنگ البرز شرقی خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد ۳ هزار و چهارصد و سی و پنج  نفر در شرکت از بیمه تکمیل درمان برخوردار می باشند.
مدیر امور اداری و منابع انسانی شرکت، افزایش هزینه دندانپزشکی برای هر نفر از ۵۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان، افزایش هزینه عینک از خانواده ای۵۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان ، افزایش هزینه رفع عیوب انکساری چشم از مبلغ ۲ میلیون تومان به ۳ میلیون تومان ، افزایش هزینه خرید سمعک از ۷۰۰ هزار تومان به ۱ میلیون و پانصد هزار تومان و افزایش هزینه اوروتز از مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان را از جمله تغییرات بیمه تکمیلی کوثر عنوان کرد.

وی ، بر لزوم استفاده از پزشکان معتمد مورد تایید کارشناسان شرکت و اعمال قرارداد در شهرهای شاهرود، دامغان ، مینودشت و آزادشهر تاکید کرد و افزود: شرکت تلاش کرده از این طریق با قیمتی مناسب خدمات بهتری را به پرسنل پرتلاش البرز شرقی ارائه نماید.

حجاری تصریح کرد: پرداخت هزینه های درمان سرپایی در منزل، هزینه درمانی کارمندان رسمی و ایثارگران شاغل در شرکت، پرداخت نامحدود و بدون سقف هزینه تزریقات و … از مزایای بیمه مذکور است.

مدیر امور اداری و منابع انسانی شرکت، ادامه داد: ۷۵ درصد از حق بیمه تکمیل درمان بر عهده شرکت و ۲۵ درصد نیز بر عهده کارکنان می باشد.

وی با اشاره به لزوم درج مراحل پرداخت هزینه ها در سامانه استعلام بیمه درمان کوثر جهت رویت پرسنل یادآورشد: امکان ملحق شدن افراد جدید نیز به مدت ۳ ماه از ابتدای سال ۱۴۰۰ افزایش یافته است.

حجاری در پایان گفت: همکاران محترم درصورت هرگونه اعتراض نسبت به نحوه ارائه خدمات بیمه کوثر با در دست داشتن برگه رسید نسخه ها و مورد اعتراض خو به دفاتر امور اداری واقع در مناطق، ستاد مرکزی یا نمایندگی های بیمه مذکور در سطح شهر مراجعه فرمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی 87 − 78 =